BİRİM TEMSİLCİLERİ
Mühendislik Fakültesi : Koray ALTUN 5300131220
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ender ÇAKIN 5397237384
İletişim Fakültesi : Hayati Koray KORKMAZ 5464393410
İlahilat Fakültesi : Ali KARAGÖZ 5452704588
Edebiyat Fakültesi Sedanur YILMAZ 5367689222
Turizm Fakültesi Ali Şahin AYDIN 5396301642
Sağlık Yüksekokulu : İsmail GÜL 5060613889
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu  
Fen Bilimleri Enstitüsü Bekir UZUN 5362558060
Sosyal Bilimler Enstitüsü Muhammet EMEK 5342348995
Gümüşhane MYO : Emrah ELMAHTİ 5362885492
Kelkit Aydın Doğan MY0 : Samet ACIKILINÇ 5414608015
Şiran Mustafa Beyaz MYO Vahap Burak ARICI 5364055543
İrfan Can Köse MYO : Yusuf AYGÜN 5382755430
Gümüşhane Sağlık Hizmetleri MYO : Şehmuz Rıdvan ÇOLAK 5423486820
Kürtün MYO : Atakan ATA 5370155964
Torul MYO : Özer TAN 5426236416
Kelkit Sağlık Hizmetleri MYO Elif UZUNKAYA 5457296117
BÖLÜM TEMSİLCİLERİ
FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ  
Matematik Mühendisliği (Tezli YL) :  Bekir UZUN
Ormancılık ve Çevre Bilimleri (Tezli YL) :  Celil Mete ZİHNİ
SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ  
Halkla İlişkiler ve Tanıtım (Tezli YL) :  Caner ÖZARSLAN
İşletme (Tezli YL) :  Muhammet EMEK
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ  
İnşaat Mühendisliği  Emre AKKUŞ
Makine Mühendiisliği :  Ahmet Burak ŞAHİN
Gıda Mühendisliği :  Hakan KILINÇARSLAN
Harita Mühendisliği :  Batuhan ŞİMŞEK
Elektrik-Elektronik Mühendisliği :  Ali İhsan DEMİR
Matematik Mühendisliği :  Furkan ARACI
Genetik ve Biyomühendislik :  Koray ALTUN
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
İşletme :  Hamza PELİT
İktisat :  Ender ÇAKIN
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi :  Vedat TİRYAKİ
Maliye :  Ali GÜL
İnsan Kaynakları Yönetimi :  Turan AŞIK
İLAHİYATFAKÜLTESİ
İlahiyat :  Ali KARAGÖZ
İLETİŞİM FAKÜLTESİ
Halkla İlişkiler ve Tanıtım Hayati Koray KORKMAZ
Radyo, Televizyon ve Sinema : Cihat YAKIŞIK
EDEBİYAT FAKÜLTESİ
Türk Dili ve Edebiyatı Azize ŞAHİN
Tarih : Muhammed Fatih ÇETİN
Felsefe Kadriye SARIKAYA
Sosyoloji Sedanur YILMAZ
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU
Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği :
TURİZM FAKÜLTESİ
Turizm İşletmeciliği Ali Şahin AYDIN
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
Beslenme ve Diyetetik :  Eyyüp Kürşad POLAT
Sağlık Yönetimi :  İsmail GÜL
Hemşirelik :  Aykan UÇAN
Acil Yardım ve Afet Yönetimi :  Hasan YÜCEL
Sosyal Hizmet  Serair Ferhat BULAT
İş Sağlığı ve Güvenliği :  Hakan KARAKUŞ
GÜMÜŞHANE MESLEK YÜKSEKOKULU
Bilgisayar Teknolojileri  Enes ÖZDEMİR
Bitkisel ve Hayvansal Üretim Abdullah ÖZEL
Elektrik ve Enerji :  Fikret DEMİREL
Elektronik ve Otomasyon :  Süleyman AYVAZ
İnşaat :  Serhat DURSUN DİNÇ
Kimya ve Kimyasal İşleme Teknolojileri :  Emel AY
Muhasebe ve Vergi :  Emrah ELMAHTİ
Ormancılık :  Muhammet OKTAN
Yönetim ve Organizasyon Esra DEMİRCİ
Otel Lokanta ve İkram Hizmetleri :  Tugay AYDIN
Mülkiyet Koruma ve Güvenlik :  Yasin OKKA
Veterinerlik Nurullah ÜÇOK
Tasarım Muhammet Enes BULUT
İRFAN CAN KÖSE MYO
Ulaştırma Hizmetleri :  Yusuf AYGÜN
Yönetim ve Organizasyon  Sevinç UZUN
KELKİT AYDIN DOĞAN MYO
Bilgisayar Teknolojileri  Burak ŞAHİN
Ulaştırma Hizmetleri :  Samet ACIKILINÇ
Muhasebe ve Vergi :  Büşra ÖLMEZ
Veterinerlik İbrahim ÖZTÜRK
KELKİT SAĞLIK HİZMETLERİ MYO
Tıbbi Hizmetler ve Teknikler :  Elif UZUNKAYA
KÜRTÜN MYO
Ormancılık  Atakan ATA
SAĞLIK HİZMETLERİ MYO  
Tıbbi Laboratuvar Teknikleri :  Samet GÜL
Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri :  Edanur TAŞTAN
İlk ve Acil Yardım :  Seda KAHVECİ
Yaşlı Bakım Hizmetleri :  Şehmus Rıdvan ÇOLAK
ŞİRAN MUSTAFA BEYAZ MYO  
Tıbbi Hizmetler ve Teknikler :  Melisa BAYATLI
Gıda İşleme :  Vahap Burak ARICI
Veterinerlik :  Hacer ALTUNTAŞ
TORUL MYO  
Bilgisayar Programcılığı :  Aykut YILMAZ
Büro Hizmetleri ve Sekreterlik :  Özer TAN